Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Prelekcja "Człowiek to całość" - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Zapowiedź naszych wydarzeń w styczniu

2019-12-30,

Kategoria : Imprezy


W styczniu 2020 r. w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu kontynuujemy nasze cykliczne spotkania, a najmłodszych zachęcamy do wzięcia udziału w twórczych warsztatach plastycznych w czasie ferii zimowych.

W pierwszą pracującą środę miesiąca, czyli 8 stycznia, wszystkich miłośników cyklu „Elbląg na Dużym Ekranie” zapraszamy o godz. 18.00 do Kina  Światowid na spotkanie pod hasłem „ELBLĄŻANIN STULECIA” – poświęcone o. Czesławowi Klimuszce.

Od połowy stycznia w Światowidzie będzie można obejrzeć najciekawsze fotografie czytelników Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl. Zapraszamy na wernisaż wystawy „Fotka Miesiąca” i spotkanie z twórcami zdjęć – wydarzenie to odbędzie się 14 stycznia o godz. 18:00.      

W dwa czwartkowe wieczory, o godz. 19:00, spotkają się miłośnicy Dyskusyjnego Klubu Filmowego – 9 stycznia pokażemy film „Wysoka dziewczyna”, zaś 23 stycznia będzie można obejrzeć film pt. „Bóg istnieje, a jej imię to Petrunia”.

Kino Światowid zaprasza także na kolejną transmisję w ramach 14. sezonu cyklu „The Metropolitan Opera: Live in HD” – w sobotni wieczór 11 stycznia, o godz. 18.55, będzie można obejrzeć operę „Wozzeck” Albana Berga. Będzie to premiera sezonu.

Miłośników sztuki z pewnością zainteresuje kolejne spotkanie w ramach cyklu „Wystawa na ekranie” – 29 stycznia, o godz. 12:00 lub 18:00, zapraszamy na reportaż kinowy pt. „Degas. Umiłowanie perfekcji”, poświęcony jednemu z największych artystów wszech czasów.  

Wszystkie wydarzenia w Kinie Światowid znajdziecie tutaj, a tu szybko kupicie bilety online.

Dzieci w wieku od 6 do 10 lat będą mogły spędzić ferie zimowe na zajęciach „Zwierzaki feriaki”. Na uczestników czeka przygoda z dwugodzinnymi warsztatami z zakresu ekoplastyki. Maluchy mogą być zapisywane na wybrane warsztaty, które będą się odbywały od poniedziałku do piątku, w dniach od 27 do 31 stycznia. Każdego dnia będą wykonywane inne prace, jednak organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału we wszystkich zajęciach, ponieważ jest to kreatywnie wykorzystany czas Twojego dziecka.

W naszej ofercie dla każdego przygotowaliśmy także zajęcia ruchowe, sportowe i taneczne – nie zapomnijcie więc odwiedzić strony internetowej Centrum Tańca „Promyk” i polubcie ich profil na Facebooku.

Zachęcamy także do odwiedzin strony internetowej CSE „Światowid”, gdzie piszemy o naszej ofercie. Zapraszamy również na naszego Facebooka.


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna