Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

ARTystyczne czwARTki | Kwestia koloru

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Akademia Tańca dla Twojego dziecka! (wideo)

2020-02-08,

Kategoria : Taniec

Twoje dziecko to wulkan energii? Tańczy i śpiewa kiedy usłyszy muzykę? Zapisz je na zajęcia taneczne do Promyka. Nasza Dziecięca Akademia Tańca to idealne miejsce na początek przygody z tańcem.

Każde zajęcia to blisko godzinna przygoda taneczna podczas, której najmłodsi uczą się poprzez zabawę krótkich choreografii opartych na tańcu ludowym, nowoczesnym i towarzyskim. Zajęcia wyrabiają wrażliwość na muzykę, uczą poczucia rytmu oraz koncentracji. Zajęcia z dziećmi prowadzi doświadczona tancerka i instruktor: Marta Pilipczuk.

Dziecięca Akademia Tańca to popularne warsztaty, które cieszą się sporym zainteresowaniem. Obecnie istnieją już 3 grupy, zaawansowana, średniozaawansowana i początkująca działająca od września, jednak ze względu na duże zainteresowanie rusza kolejny nabór dla dzieci od 4 do 6 roku życia.

Wszystkich chętnych zapraszamy w sobotę 8 lutego na godzinę 11:00 do Centrum Tańca Promyk. Dziecko powinno mieć wygodne buty, luźne, nie krępujące ruchów ubranie i coś do picia.

Drodzy rodzicie w ofercie Centrum Tańca Promyk znajdziecie także zajęcia dla siebie: lady latino, stay fit, pilates, fit ball, stepy – nie zapomnijcie więc odwiedzić strony internetowej Centrum Tańca „Promyk” i polubcie ich profil na Facebooku.

Zachęcamy także do odwiedzin strony internetowej CSE „Światowid”, gdzie piszemy o naszej ofercie. Zapraszamy również na naszego Facebooka - nam również dajcie lajka! 

 
Biuro Centrum Tańca "PROMYK"
ul. Browarna 80, 82-300 Elbląg
czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
tel./fax. +48  55 611 01 30 tel. +48  55 611 01 40
tel. kom. +48 609 977 220 e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl


Autor: red.


Trailer

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna