Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Ferie zimowe w Światowidzie

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Ulgi i zniżki

O połowę taniej mogą płacić rodzice za uczestnictwo dzieci w sekcjach działających w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. Ulgą może zostać objęte drugie i kolejne dziecko biorące udział w tych samych zajęciach sekcyjnych.

 

 Do korzystania z ulgi uprawniona jest rodzina, w której jest co najmniej dwoje dzieci do lat 18, a także dzieci w wieku do 25 lat, które uczą się w szkole wyższej. Ulga dotyczy również dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności (umiarkowanym lub znacznym – na okres ważności orzeczenia).

Aby skorzystać z bonifikaty trzeba posiadać Kartę Dużej Rodziny (lokalną lub ogólnopolską). W przypadku braku karty można złożyć pisemny wniosek o przyznanie ulgi z podaniem danych dzieci uczestniczących w zajęciach sekcyjnych i nazwy tej sekcji.

Pliki

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna